Kontakt oss så hjelper vi deg med ditt valg av arbeidsklær

Dine synspunkter og forslag er veldig viktige i vårt stadige arbeid mot og bli en ENDA bedre leverandør av arbeidsklær. Du er derfor velkommen til og bringe oss dine synspunkter gjennom utfyllingen av skjemaet nedenfor. TEST

TELEFONNUMMER

Telefonnummer: +47 69 27 60 60
Faksnummer: +47 69 27 60 90

ÅPNINGSTIDER

Mandag-fredag 08:00-16:00

HOVEDKONTOR

Blåkläder AS
Box 188
1501 Moss

BESØKSADRESSE

Blåkläder AS
Solgaard Skog 110
1599 Moss


Selgere

Robert Mørch

Salgssjef
Telefon: +47 90 10 37 39
robert.morch@blaklader.com

Lars Furset

Senior KAM
Telefon: +47 48 18 00 75
lars.furset@blaklader.com

Anders Gøransson

Salg - Østlandet, Hedmark, Oppland
Telefon: +47 40 00 17 77
anders.goransson@blaklader.com

Peter Cederlund

Salg - Østlandet, Sørlandet
Telefon: +47 94 86 61 21
peter.cederlund@blaklader.com

Kevin Tveit

Salg - Vestlandet
Telefon: +47 41 78 00 30
kevin.tveit@blaklader.com

Nils Tamlag

Salg - Midt-Norge
Telefon: +47 92 09 15 77
nils.tamlag@blaklader.com

Marius Novstad

Salg - Nord-Norge
Telefon: +47 90 87 37 71
marius.novstad@blaklader.com

Annet

Henrik Holm

Adm. dir
Telefon: +47 90 75 08 01
henrik.holm@blaklader.com

Anja Løkke

Markedskoordinator
Telefon: +47 69 20 43 02
anja.lokke@blaklader.com

Tine Halvorsen

Merchandiser
Telefon: +47 47 96 84 85
tine.halvorsen@blaklader.com

Kontakt oss

* = Obligatorisk felt