By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy here.

Kontakt oss så hjelper vi deg med ditt valg av arbeidsklær

Dine synspunkter og forslag er veldig viktige i vårt stadige arbeid mot og bli en ENDA bedre leverandør av arbeidsklær. Du er derfor velkommen til og bringe oss dine synspunkter gjennom utfyllingen av skjemaet nedenfor.

Du kan også sjekke ut vårt salgskart for å se hvilken selger som jobber i ditt distrikt.

TELEFONNUMMER

Telefonnummer: +47 69 27 60 60
Faksnummer: +47 69 27 60 90

ÅPNINGSTIDER

Mandag-fredag 08:00-16:00

HOVEDKONTOR

Blåkläder AS
Box 188
1501 Moss

BESØKSADRESSE

Blåkläder AS
Solgaard Skog 110
1599 Moss


Salg

Robert Mørch

Salgssjef
Telefon: +47 90 10 37 39
robert.morch@blaklader.com

Lars Furset

Senior KAM
Telefon: +47 48 18 00 75
lars.furset@blaklader.com
Pål Andreassen | Blaklader KAM

Pål Andreassen

KAM
Telefon: +47 94 85 98 89
pal.andreassen@blaklader.com

Peter Cederlund

KAM
Telefon: +47 94 86 61 21
peter.cederlund@blaklader.com

Stine Haugen

Distriktssjef - Østlandet, Sørlandet
Telefon: 40011708
Mobil: 40011708
stine.haugen@blaklader.com

Rune Ulriksen

Distriktssjef - Vestlandet
Telefon: + 47 474 53 775
rune.ulriksen@blaklader.com

Nils Tamlag

Distriktssjef - Midt-Norge
Telefon: +47 92 09 15 77
nils.tamlag@blaklader.com
Ronny Saksebøl

Ronny Saksebøl

Distriktssjef - Oslo/Akershus - Østlandet
Telefon: +47 91 31 81 17
ronny.saksebol@blaklader.com

Krister Skog

Distriktssjef - Nord
Mobil: +47 92 20 03 00
krister.skog@blaklader.com

Marius Solberg

Salg - Østlandet
Mobil: +47 40 14 63 10
marius.solberg@blaklader.com

Tine Halvorsen

Salg
Telefon: +47 47 96 84 85
tine.halvorsen@blaklader.com

Innesalg

Kristin Joneid

Teamleder innesalg
Telefon: +47 69 20 43 02
kristin.joneid@blaklader.com
Roy Kristiansen | Innesalg

Roy Kristiansen

Innesalg
Telefon: +47 69 20 43 06
roy.kristiansen@blaklader.com

Vidar W. Hansen

Innesalg
Telefon: 69 20 43 07
vidar.wergeland.hansen@blaklader.com
Benedicte Ottesen | Innesalg

Benedicte Ottesen

Innsalg
Telefon: +47 69 20 43 14
benedicte.ottesen@blaklader.com

Kontor

Henrik Holm

Adm. dir
Telefon: +47 90 75 08 01
henrik.holm@blaklader.com

Anja Løkke

Markedskoordinator
Telefon: +47 69 20 43 09
anja.lokke@blaklader.com
Cecilie Børresen | Markedskoordinator

Cecilie Børresen

Salgskoordinator
Telefon: +47 69 20 43 09
cecilie.borresen@blaklader.com
Jon Ellefsen | Innkjøp, Logistikk, IT

Jon Ellefsen

Innkjøp, Logistikk, IT
Telefon: +47 69 20 43 10
jon.ellefsen@blaklader.com
Ingrid Nilsen | Økonomi

Ingrid Nilsen

Økonomi
Telefon: +47 69 20 43 04
ingrid.nilsen@blaklader.com
Anne-Merete  | Økonomi

Anne-Merete Selvik

Økonomi
Telefon: +47 69 20 43 05
anne-merete.selvik@blaklader.com

Kontakt oss

* = Obligatorisk felt