Kontakt oss så hjelper vi deg med ditt valg av arbeidsklær

Dine synspunkter og forslag er veldig viktige i vårt stadige arbeid mot og bli en ENDA bedre leverandør av arbeidsklær. Du er derfor velkommen til og bringe oss dine synspunkter gjennom utfyllingen av skjemaet nedenfor.

TELEFONNUMMER

Telefonnummer: +47 69 27 60 60
Faksnummer: +47 69 27 60 90

ÅPNINGSTIDER

Mandag-fredag 08:00-16:00

HOVEDKONTOR

Blåkläder AS
Box 188
1501 Moss

BESØKSADRESSE

Blåkläder AS
Solgaard Skog 110
1599 Moss


Salg

Robert Mørch

Salgssjef
Telefon: +47 90 10 37 39
robert.morch@blaklader.com

Lars Furset

Senior KAM
Telefon: +47 48 18 00 75
lars.furset@blaklader.com
Pål Andreassen | Blaklader KAM

Pål Andreassen

KAM
Telefon: +47 94 85 98 89
pal.andreassen@blaklader.com

Peter Cederlund

Salg - Østlandet, Sørlandet
Telefon: +47 94 86 61 21
peter.cederlund@blaklader.com

Rune Ulriksen

Salg - Vestlandet
Telefon: + 47 474 53 775
rune.ulriksen@blaklader.com

Nils Tamlag

Salg - Midt-Norge
Telefon: +47 92 09 15 77
nils.tamlag@blaklader.com
Ronny Saksebøl

Ronny Saksebøl

Salg - Oslo/Akershus - Østlandet
Telefon: +47 91 31 81 17
ronny.saksebol@blaklader.com

Krister Skog

Salg - Nord
Mobil: +47 92 20 03 00
krister.skog@blaklader.com

Marius Solberg

Salg - Østlandet
Mobil: +47 40 14 63 10
marius.solberg@blaklader.com

Tine Halvorsen

Merchandiser
Telefon: +47 47 96 84 85
tine.halvorsen@blaklader.com

Innesalg

Trude Hansen | Innesalg

Trude Hansen

Teamleder Innesalg
Telefon: +47 69 20 43 07
trude.hansen@blaklader.com
Roy Kristiansen | Innesalg

Roy Kristiansen

Innesalg
Telefon: +47 69 20 43 06
roy.kristiansen@blaklader.com

Kristin Joneid

Innesalg
Telefon: +47 69 20 43 02
kristin.joneid@blaklader.com
Benedicte Ottesen | Innesalg

Benedicte Ottesen

Innsalg
Telefon: +47 69 20 43 14
benedicte.ottesen@blaklader.com

Kontor

Henrik Holm

Adm. dir
Telefon: +47 90 75 08 01
henrik.holm@blaklader.com

Anja Løkke

Markedskoordinator
Telefon: +47 69 20 43 09
anja.lokke@blaklader.com
Cecilie Børresen | Markedskoordinator

Cecilie Børresen

Salgskoordinator
Telefon: +47 69 20 43 09
cecilie.borresen@blaklader.com
Jon Ellefsen | Innkjøp, Logistikk, IT

Jon Ellefsen

Innkjøp, Logistikk, IT
Telefon: +47 69 20 43 10
jon.ellefsen@blaklader.com
Ingrid Nilsen | Økonomi

Ingrid Nilsen

Økonomi
Telefon: +47 69 20 43 04
ingrid.nilsen@blaklader.com
Anne-Merete  | Økonomi

Anne-Merete Selvik

Økonomi
Telefon: +47 69 20 43 05
anne-merete.selvik@blaklader.com

Kontakt oss

* = Obligatorisk felt